2021 yılında faaliyete başlayan firmamız BERKÇEL A.Ş. kurucumuzun sektördeki 35 yıllık tecrübesiyle her türlü çelikte çözüm ortaklığı anlayışıyla yenilikçi, kaliteli ve müşteri odaklı hizmeti benimseyerek ülkemiz sanayisinin ihtiyaç duyduğu vasıflı çelik ürünlerini yurt içi ve yurt dışı kaynaklardan tedarik ederek; yaygın dağıtım ağı ve stok çeşitliliği ile beklentilerinin ötesinde hizmet sağlayan bir firmadır.
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi; güçlü idari ve mali birikimi ile müşteri odaklı ilerleyerek sektörde öncü firma olmayı hedeflemektedir.


Vizyonumuz

Çelik sektöründe farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve sektörün lider firmaları arasında yer almayı hedefliyoruz.


Misyonumuz

Üretim kapasite ve kalitesini artırarak devam ettirmek, girişimci ruhumuz ve değişime liderlik etme arzumuz ile çelik sektöründe gelişime katkı sağlamak; müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, sektörün geleceğini şekillendirecek alanlara yatırım yapmak ve ülke değerlerini gözeterek paydaşlarımız ile birlikte büyümektir.


Değerlerimiz
  • Müşteri ve hizmet odaklı olmak.
  • Sürekli geliştirme için çalışmak.
  • Ortak akılla hareket ederek ekip ruhunu korumak.
  • Kendisine duyulan güvene dayanarak yenilikçi ve mükemmellik anlayışıyla faaliyetimizi sürdürmek.

İLETİŞİM

Bize Ulaşın

Telefon
0 312 544 68 31